Category: Sklepy Internetowe

05
paź

Sklep Internetowy HoliBaby.pl

Dla Kogo?

Sklep internetowy HoliBaby to kolejna z naszych realizacji, opartych na oprogramowaniu Shoper, dedykowanym stricte sprzedaży produktów. Nasz zespół udowodnił jednak, że rozwiązania oferowane przez ten system mogą się także doskonale sprawdzić w sektorze różnorodnych usług.

HoliBaby to firma, która pomaga zarówno świeżo upieczonym, jak i tym z dłuższym stażem rodzicom w ustabilizowaniu snu maluszka, stosując przy tym podejście holistyczne, które wymaga od osoby prowadzącej dużej wrażliwości na potrzeby opiekunów i pociechy. Marka specjalizuje się w regulowaniu rytmu dobowego oraz właściwym żywieniu dziecka, przywracając spokój i harmonię w życiu swoich klientów.

Klientka powierzyła nam zaprojektowanie i wdrożenie sklepu internetowego na platformie Shoper, a także stworzenie autorskich rozwiązań, które pozwoliłyby na odpowiednia prezentację istotnych z punktu widzenia obranych przez firmę celów biznesowych informacji.

Zakres realizacji:

  • Wdrożenie sklepu internetowego
  • Projekt opakowań i voucherów
  • Opracowanie wizualizacji usług

Zobacz projekt online

Sklep Internetowy dla marki HoliBaby

HoliBaby - sklep internetowy Shoper
Aplikacja Karuzela Opinii dla sklepu na Shoper

Projekt opakowań

Sklep internetowy to nie wszystko. Nasz zespół był również odpowiedzialny za przygotowanie szeregu wizualizacji dla oferowanych przez firmę HoliBaby usług i produktów. Opracowaliśmy od podstaw projekt opakowań i voucherów, w tym szablony ich elektronicznych odpowiedników, które w perspektywie czasu będą także przesyłane drogą mailową.

HoliBaby - projekt opakowania

Projekt Opakowań HoliBaby
HoliBaby - projekt vouchera

Jakie rozwiązania e-commerce sprawdzą się w sektorze usług, związanych z mentoringiem i doradztwem? Zobacz nasz projekt, aby poznać odpowiedź na to pytanie.