Category: Identyfikacja Wizualna

21
mar

Mr.Polbee Identyfikacja i Opakowania

Mr. Polbee to jeden z najbardziej znanych, polskich producentów miodu pochodzącego z ekologicznych pasiek, którego wyroby zostały docenione przez konsumentów na całym świecie. Marka stale poszerza swój zasięg o nowe rynki, wychodząc na przeciw lokalnym oraz globalnym potrzebom klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zostaliśmy poproszeni o opracowanie koncepcji wizualnej dla nowej linii miodów, która obejmowała m.in. projekty opakowań i etykiet.

Nasz zespół odpowiadał za stworzenie key visual dla wybranych produktów, projektów opakowań i etykiet, a także kompleksowej identyfikacji wizualnej – m.in. papier firmowy, wizytówki, katalog. Projektując nową oprawę graficzną postawiliśmy na rozwiązania, które łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność z historią oraz wieloletnią tradycją marki Mr. Polbee.

Klient doceniając wzajemną współpracę zdecydował się powierzyć nam również opracowanie projektu graficznego oraz wdrożenie docelowe nowej, wielojęzycznej strony internetowej, która służyłaby nie tylko celom promocyjnym i zakupowym, ale przede wszystkim wspierała budowanie społeczności wokół marki. W drodze rozmów doszliśmy do wniosku, że w ramach strony internetowej warto stworzyć sekcję dla prawdziwych koneserów płynnego złota, gdzie będą publikowane ciekawostki oraz sprawdzone przepisy z wykorzystaniem miodu, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiej maści nalewek i przetworów leczniczych.

Projekt Wizytówek
Papier Firmowy
Strona Internetowa
Kreacje Produktów
Etykiety Produktowe
Katalog Produktów